Newcastle përmbysë Arsenalin

Newcastle përmbysë Arsenalin

Sport prill 15, 2018 - 16:20

Newcastle ka shënuar fitore 2:1 në shtëpi ndaj Arsenalit, transmeton zeri.info

Londinezët kaluan të parët në epërsi përmes Alexandre Lacazette në minutën e 14-të.

Por, vendasit arritën që ta përmbysnin rezultatin falë golave të Ayoze Perez (29’) dhe Matt Ritchie (68’)./Zëri