Era Istrefi me orë 3.350 euro e me unazë 370 euro

Era Istrefi me orë 3.350 euro e me unazë 370 euro

Showbiz qershor 17, 2018 - 14:59
FOTO

Këngëtarja e njohur nga Kosova e që fama e saj i ka tejkaluar kufijtë, Era Istrefi në fotografitë e fundit të postuara po shihet tek vesh gjëra të shtrenjta, shkruan “Zëri.info”.

Kësaj radhe ajo ka zgjedhur që të vesh një parë brusa që kushtojnë hiq më pak se 297 euro, një unazë me luan, që kushton 370 euro dhe një orë dore në vlerë prej 3.350 euro.

LEXO EDHE: Era Istrefi blen çantë 1.500 euro e xhaketë 1.200 euro (FOTO)

Të gjitha këto janë përllogaritur nga një faqe në Instagram. Kjo nuk është hera e parë që Era Istrefi vihet në qendër të vëmendjes si pasojë e gjërave që ajo vesh. /ZËRI

 

Image