Gold AG ngushëllon familjen Haradinaj

Gold AG ngushëllon familjen Haradinaj

Showbiz qershor 17, 2018 - 08:28
Detajet

Reperi i njohur. Arian Agushi i njohur me nofkën Gold Ag ka ngushëlluar familjen Haradinaj me rastin e vdekjes së kryefamiljarit, Hilmi Haradinaj, babait të kryeministrit Ramush Haradinaj, shkruan “Zëri.info”.

Me këtë rast Gold Ag, në “Instagram”, ka postuar një fotografi me të ndjerin e ku ka falënderuar atë për djem që ja ka dhënë Kosovës.

LEXO EDHE: Detaje mbi ceremoninë e varrimit të babait të Ramush Haradinajt

Ja posti i plotë i tij :

“Ngushllime familjes Haradinaj, faleminderit baca Hilmi per bijt qe ja fale kesaj toke.Zoti te meshirofte dhe te shperblefte me te mirat e tij.Do ta mbaj kujtim dekoraten “SHKELZEN HARADINAJ” qe ma dhurove ti dhe kryetari i atehershem Rasim M. Selmanaj”. /ZERI

Image