Numërohen votat me kusht, ky është rezultati në 21 komuna

Numërohen votat me kusht, ky është rezultati në 21 komuna

Zgjedhjet Lokale 2021 November 18, 2021 - 21:54

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve në KQZ ka përfunduar numërimi i i mbi 9 mijë votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta.

Sipas rezultateve, numri më i madh i këtyre votave ka qenë në Komunën e Prishtinës, Prizrenit dhe Gjakovës, transmeton Zeri.info.

Rezultatin e plotë në secilën komunë mund ta shihni më poshtë:

Image

Image

Image