Sot pritet të përfundoi rinumërimi i 552 vendvotimeve

Sot pritet të përfundoi rinumërimi i 552 vendvotimeve

Zgjedhjet 2021 February 27, 2021 - 10:26

Procesi i rinumërimit të 552 vendvotimeve pritet të përfundoi sot.

Kështu ka bërë të ditur për “Zërin” zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi.

Elezi tha se kanë mbetur edhe 118 vendvotime që të rinumërohen dhe se deri në mesnatë pritet të rinumërohen të gjitha.

Elezi shoti se gjatë orëve të pasdites do të njoftoj sërish për procesin i cili po zhvillohet në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR)./Zëri