Bayern Munich, gati ta huazojë Zaragozën në verë

Bayern Munich, gati ta huazojë Zaragozën në verë

Sport April 03, 2024 - 10:07
Lajmet e fundit nga Sporti

Bayern Munich është gati të huazojë Bryan Zaragozën në verë.

Vendimi përfundimtar për këtë çështje nuk është marrë ende dhe varet kryesisht nga trajneri i ri dhe zhvillimi i tij në javët në vijim.

Deri më tani, ai nuk luan asnjë rol në Bayern. Rayo Vallecano po monitoron nga afër situatën e tij.

Nëse Zaragoza do të largohej nga Bayerni, Fuhrichi është një kandidat i mundshëm zëvendësues. /Zëri