Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Xhensila tregon format e përkryera në veshje sportive

Xhensila tregon format e përkryera në veshje sportive

Showbiz February 25, 2020 - 15:02
Lajmet e fundit nga showbizi

Xhensila Myrtezaj tregoi fizikun që ka arritur duke u përkushtuar në palestër.

Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila është aktive edhe me këngë e koncerte, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me veshje sportive.

Me këtë video, ajo tregoi format trupore, të cilat i ka arritur me përkushtim maksimal në palestër.

Kujtojmë se Xhensila Myrtezaj është e martuar me Bes Kallakun dhe bashkë kanë një vajzë, Ajkën.

Image