S’ju besoni syve, kaq e shëndoshur ka qenë Afrona dikur

S’ju besoni syve, kaq e shëndoshur ka qenë Afrona dikur

Showbiz nëntor 16, 2019 - 18:48
Detajet

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, përcjell ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Afrona është gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto të disa viteve më parë, e ku Afrona duket shumë më e shëndoshur se tani.

Image