Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Alberie Hadergjonaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur këngëtarja

Alberie Hadergjonaj sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur këngëtarja

Showbiz September 15, 2019 - 15:39
Detajet

Alberie Hadergjonaj është një këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare, e cila vazhdon të jetë aktive edhe ditëve të sotme.

Ajo njihet edhe për format e saj trupore të cilat përkundër moshës arrinë t’i sfidojë edhe vajzat e reja.

Sot është një ditë e rëndësishme për të, ajo feston sot ditëlindjen e 44-të.

Kujtojmë që Albëria njihet si një këngëtare mjaft e suksesshme dhe joshëse  në estradën shqiptare.