Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Si do reagojë Roberti? Zbulohet arsyeja e takimit mes Norës dhe Tunës

Si do reagojë Roberti? Zbulohet arsyeja e takimit mes Norës dhe Tunës

Showbiz September 15, 2019 - 13:24
Detajet

Pasi ka kaluar shumë kohë që nuk flasin me njëra-tjetrën, dy këngëtaret e njohura, Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi, janë kapur mat së bashku në një lokal. Me to ishte edhe stilsti, Valdrin Sahiti me bashkëshorten e tij.

Burime për “syri.net” kanë treguar se Nora ka qenë inciatore e takimit, duke e ftuar Tunën për pajtim dhe duke i kërkuar asaj bashkëpunim e mbështetje.

Thuhet se ky veprim nga ana e Norës ka ardhur si shenjë hakmarrje ndaj ish-bashkëshortit, Robert Berisha, i cili duket se ka qenë arsyeja e prishjes së marrëdhënies mes dy këngëtareve.

Kujtojmë se më herët, Nora teksa ishte e  ftuar te “Xing me Ermalin”, e shprehu hapur respektin që kishte për Tunën dhe la të kuptohet se ishte e gatshme për pajtim.

Image 
Image 
Image