Veshur me trenerka dhe kapelë, Violetë Kukaj do iu lë pa fjalë!

Veshur me trenerka dhe kapelë, Violetë Kukaj do iu lë pa fjalë!

Showbiz nëntor 13, 2018 - 19:38
Lajmet nga showbizi

Violetë Kukaj është njëra nga këngëtaret e zhanrit popullor e cila është pjesë e skenës muzikore që shumë vite, shkruan GazetaBlic.

E njohur për veshjet e saj elegante dhe me shpesh tradicionale ajo është dukur bukur çdo herë.

Por kësaj radhe ajo siç duket ka thyer tabun, e shfaqur në veshje sportive, trenerka dhe kapelë ajo habit me dukjen.

Këngëtarja është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Së fundi në llogarinë e saj ‘Instagram‘,ajo ka habitur me veshjen.

Nga një Violetë elegante, në një Violete sportive.

Shikojeni imazhet e këngëtares:

Image

Image