Gold Ag dhe Ismet Bexheti publikojnë këngën e re 'Prej Tropoje' (VIDEO)

Gold Ag dhe Ismet Bexheti publikojnë këngën e re 'Prej Tropoje' (VIDEO)

Showbiz nëntor 07, 2018 - 19:34
Lajmet nga showbizi

Reperi i njohur Arian Agushi-Gold Ag ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtarin Ismet Bexheti.

"Prej Tropoje", titullohet kënga më e re e kësaj dyshe, të cilët me vargjet e tyre emocionojnë fansat e shumtë që kanë, shkruan "Zëri.Info".

Tekstin e kësaj kënge dhe muzikën e ka shkruar Gold Ag ndërsa orkestiminin ia kanë besuar Alban Furtunës./ZËRI