Fjolla Morina problem me fustanin, nuk i`a zë gjoksin “shpërthyes”

Fjolla Morina problem me fustanin, nuk i`a zë gjoksin “shpërthyes”

Showbiz tetor 20, 2018 - 18:40
Lajmet e fundit nga jeta

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina i ka shpeshtuar ekspozimet në publik me veshje të papërshtatshme. Së fundmi ajo ka publikuar këngën e saj më të re e cila quhet “Fustani”, e ku ajo shihet me një fustan tërësisht transparent e që i vë në pah gjithçka nga trupi i saj, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Fjolla Morina me fustan transparent, tregon gjithçka nga trupi i saj

Sot Fjolla po ashtu ka postuar një fotografi me një fustan të kuq i cili është i shkurtë dhe që i ekspozon gjoksin “shpërthyes”. Fjolla si duket nuk e ka problem shfaqjen e vazhdueshme të pjesëve të ndryshme të trupit dhe ato t`i ndaj me ndjekësit e saj Në rrjete sociale.

Për më shumë shikojeni këtë fotografi të saj. /ZËRI

Image