Luana Vjollca pozon nga mbrapa, imagjinoni si duken të pasmet e saj

Luana Vjollca pozon nga mbrapa, imagjinoni si duken të pasmet e saj

Showbiz tetor 20, 2018 - 17:53
Lajmet e fundit nga bota

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, ka postuar një fotografi nga mbrapa e ku të veshur ka një fustan ngjyrë rozë. Ajo çfarë vihet në pah është beli i saj i hollë, shkruan “Zëri.info”.

Luana padyshim është njëra ndër moderatoret shqiptare me linjat më perfekte dhe që tërheq vëmendjen nga do që shkon.

LEXO EDHE: E mbani mend si ka qenë Luana Vjollca brenda në 'Big Brother' (Video)

Luana është prezantuese e emisionit “Shiko kush Luan”. /ZËRI

Image

Image