‘Çmendet’ Françeska, në mes të natës del pa sytjena (FOTO)

‘Çmendet’ Françeska, në mes të natës del pa sytjena (FOTO)

Showbiz shtator 23, 2018 - 22:36
Françeska Jaçe ka vendosur t’ju lë pa gjumë sonte

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe, si duket sonte ka vendosur që ndjekësit e saj t’i lë pa gjumë, shkruan “Zeri.info”.

Ajo ka publikuar një fotografi mjaft të zjarrtë në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

Françeskan ë këtë fotografi shihet se ka veshur një bluzë të bardhë mirëpo, ajo që bie në sy është gjoksi i saj, pasi që ajo nuk kishte të veshur fare sytjena dhe në këtë bluzë i shihet gjoksi, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e mëposhtme. /ZËRI/

Image