Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

Publikohet kënga e Mozzik dhe Loredanës në këto platforma muzikore

Showbiz shtator 14, 2018 - 08:16
Lexo detajet

Mozzik dhe Loredana tash e një kohë janë duke e paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë sjell këngën e parë së bashku që mban titullin “Bonnie Clyde” e cila tashmë është lansuar.

Mirëpo, sipas Mozzik ky projekt vjen vetëm në dy platforma muzikore, Spotify dhe Itunes e që sot pritet të dalë edhe në Youtube.

Çifti kanë realizuar një këngë të gërshetuar ndërmjet gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. Pritet që të pëlqehet nga publiku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Auf spotify und itunes!!!!!!!!!! Ab 16:00 Uhr auf YOUTUBE!!!!!!!!! Omg :) @mozzik @miksu @macloud_lauthentikk

A post shared by Loredana (@loredana) on