I dashuri i Duas publikon një moment emocionues për të gjithë

I dashuri i Duas publikon një moment emocionues për të gjithë

Showbiz gusht 12, 2018 - 21:01
Lexo detajet

Isaac Carew disa ditë me radhë ka qëndruar në Prishtinë ku ka përkrahur të dashurën e tij, Dua Lipa në festivalin “Sunny Hill Festival” i cili ka filluar të premten dhe do të përfundoj sonte me performancën e DJ-it më të njohur në botë, Martin Garrix, shkruan “Zëri.info”.

Ai ka vendosur që në profilin e tij në “Instagram” të postoj një fotografi ku shihet nën përqafimin e të dashurës së tij, Duas e ku ajo mbi supet e saj mban flamurin kuq e zi.

LEXO EDHE: Dhëndri i Kosovës bie në dashuri me ushqimet tradicionale

Ky padyshim është një moment mjaft emocionues për të gjithë. /ZËRI

Image

Image