Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij

Pacolli mirëpret Dua Lipën me familje në shtëpinë e tij

Showbiz gusht 10, 2018 - 11:37
Lexo lajmet më të fundit nga vendi. rajoni dhe bota

Dua Lipa e shoqëruar nga familja, ekipi dhe i dashuri i saj tash e dy ditë janë duke qëndruar në Prishtinë e ku kanë qenë mysafirë të zëvendëskryeministrit dhe ministrit të punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, shkruan “Zëri.info”.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Pacolli i cili ka uruar asaj mirëseardhje në Kosovë. Ai ka postuar edhe fotografi me të.

LEXO EDHE: Dua Lipa e ‘kall’ atmosferën me këngën “Kuq e Zi”

Dua Lipa do të marrë pjesë në festivalin “Sunny Hill Festival”, i cili do të fillojë sonte me datën 10 dhe do të përfundoj të dielën me 12 gusht. Ky festival do të mbahet në parkun e Gërmisë në Prishtinë dhe në të do të performojnë shumë yje botërore si: Action Bronson, Martin Garrix, Stanaj, Gashi por edhe këngëtarë vendas. /ZERI

Image