Miley i jep fund fejesës pak para dasmës

Miley i jep fund fejesës pak para dasmës

Showbiz korrik 19, 2018 - 14:09
Lexo për më shumë detaje

Prej muajsh në mediat rozë përflitet për martesën e shumëpritur të Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, që përflitej se do të mbahej këtë verë, përcjell ”Zeri.info”.

Por mesa duket, dasmë nuk do të ketë më, pasi siç kanë raportuar mediat australiane, aktori i famshëm dhe këngëtarja 25-vjeçare i kanë dhënë fund fejesës disavjeçare. Shkak për ndarjen e tyre mesa duket është bërë një mosmarrëveshje në lidhje me kohën kur ata duhet të bëheshin prindër,transmeton ”Zeri.info”

Një burim pranë çiftit ka thënë për “OK Australia” se 28-vjeçari Hemsworth donte të niste një familje sa më parë, ndërsa Miley nuk ishte ende e përgatitur/ZERI/.