Ja si dukej Luana Vjollca sa ishte në lidhje me Ardian Gaxhën

Ja si dukej Luana Vjollca sa ishte në lidhje me Ardian Gaxhën

Showbiz qershor 19, 2018 - 20:34
Ja si është dukur ajo!

Moderatorja dhe njëherësh këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca vite më parë ishte në lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm nga Maqedonia, Ardian Gaxha, shkruan “Zëri.info”.

Kjo lidhje nuk u konfirmua asnjëherë për publikun, mirëpo janë fotografitë e çiftit ato që kanë mbetur si dëshmi të kësaj lidhje.

Romanca e tyre atë kohë nuk pati zgjatur shumë.

Ndryshe, në fotografitë më poshtë mund të shihni edhe dallimet e mëdha në dukjen e Luanës, të cilat janë të shumta si në trup ashtu edhe në fytyrë

Kujtojmë, se tani moderatorja Luana Vjollca, që një kohë të gjatë është në lidhje dashurie me Krenar Çocaj, ish të dashurin e këngëtares Dafina Zeqiri. /Zëri 

Image 
Image 
Image 
Image 
Image