Irina Shayk pret shkurt flokët, ndryshon drastikisht!!

Irina Shayk pret shkurt flokët, ndryshon drastikisht!!

Showbiz qershor 18, 2018 - 18:51
FOTO

Njihej me flokët e saj të gjata të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Por Irina Shayk tani ka ndryshuar totalisht pamjen dhe me stilin e ri vështirë se njihet, shkruan lajmi.net

LEXO EDHE: U nda me burrin, por me kë është në lidhje dashurie Sasa e “O sa mirë”

Me flokë të shkurtëra e balluke, kjo është Irina e re, pamje me të cilën tash e mas do të kemi rastin ta shohim.

Irina së fundmi ka realizuar një fotosesion në të cilin ka luajtur me stilin e flokëve dhe shihet se ka vendosur paruke, mirëpo në këto fotot e fundit vihet re se flokët i ka prerë apo ndoshta parukeja është aq origjinale sa të mos vihet re.

Image

Image