Fero kopjon Ledrin në klipin e ri?

Fero kopjon Ledrin në klipin e ri?

Showbiz qershor 13, 2018 - 22:25
Lexoni më shumë detaje

Artistët shqiptarë tashmë kanë filluar projektet e reja që do bëhen 'hite' gjatë verës.

Pak më parë është Fero ky që ka sjell këngën e re “Veni 1”, ku vërehet një gërshëtim i fjalëve që ka përdorur më herët në projektin e ri, shkruan lajmi net.

Kjo këngë ritmike padyshim se do pritet mirë dhe pëlqehet nga publiku siç është rasti me këngët paraprake, të cilat numërojnë qindra e miliona klikime në Youtube.

LEXO EDHE: Fero sjell këngën e tij të re (VIDEO)

Ajo që tërheq vëmendje është kur në videoklip Ledri dhe Fero bëjnë veprime të njejta në makinë, ku lë të kuptohet se ky i fundit kopjon Ledrin tek kënga “SRMN”.

Për më shumë shikoni fotot dhe projektet në vazhdim. 

Image

Image