Kaq të ‘lodhur’ nuk e keni parë asnjëherë Dua Lipen

Kaq të ‘lodhur’ nuk e keni parë asnjëherë Dua Lipen

Showbiz prill 21, 2018 - 17:20
Ja si duket ajo

Këngëtarja e njohur kosovare me famë ndërkombëtare Dua Lipa, duket se natën e mbrëmshme e ka kaluar shumë mirë por edhe të lodhshme, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Jahjaga dje ka festuar ditëlindjen, ja sa vjet ka mbushur ajo

Ajo në profilin e saj në rrjetin social “Instagram”, ka vendosur disa fotografi, ku shihet e shtrirë dhe e lodhur mirëpo në përshkrimin e fotografisë ka shkruar se ka qenë një natë shumë e hareshme. /ZËRI

Image

Image

Image