Më të dashuruar se kurrë rishfaqen Geti dhe Marina!

Më të dashuruar se kurrë rishfaqen Geti dhe Marina!

Showbiz prill 16, 2018 - 20:52
Shiko foton

Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit shqiptar dhe pas një kohë të gjatë të lidhur së bashku në shtator të vitit që lamë pas kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Por u bë një kohë e gjatë që reperi Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij Marina Vjollca nuk publikonin foto së bashku.

Këtë pasdite Geti ka postuar në story një foto bardh e zi ku ata shfaqet së bashku ne makinë. Të dy duken mjaft në formë dhe të dashuruar me njëri-tjetrin.

Image