Nora i mahnit fansat me paraqitjen e fundit

Nora i mahnit fansat me paraqitjen e fundit

Showbiz mars 13, 2018 - 13:27

Këngëtarja Nora Istrefi thuajse çdo ditë është pjesë e mbrëmjeve muzikore si në vend ashtu edhe në Evropë, mbrëmë ajo ishte në Zvicër.

Nora ka bërë një përformancë të mrekullueshme, e me këtë ka mahnit fansat e saj edhe në dukje, shkruan "Zëri.Info".

Ajo kishte veshur pantallona të ngushtë ku mjaft mirë i dukej trupi i saj i formësuar.

Më poshtë shikojeni videon dhe përformancen e saj në këtë mbrëmje:
 

 

@insomniadiscoclub Lausanne ë

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on