Ja si duket Samanta pa grim

Ja si duket Samanta pa grim

Showbiz janar 22, 2018 - 10:21

Samanta Karavella është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja ka realizuar disa projekte muzikore të cilat u pritën mirë nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Snapchat, Samanta ka postuar një fotografi në të cilën u shfaq pa pikë grimi në fytyrë.

“Jo filter, jo grim”, ishte mbishkrimi që ajo la në postimin në rrjete sociale, ndërsa dukej mjaft e freskët.

Kujtojmë që “Humbur” titullohet projekti i fundit nga Samanta, këngë me të cilën mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike 2017” dhe fitoi çmimin “Balada më e mirë”.

Image