Sasa 'lë' O Sa Mirë, ja ku shkon! (Foto)

Sasa 'lë' O Sa Mirë, ja ku shkon! (Foto)

Showbiz janar 18, 2018 - 13:39

Adriana Matoshi apo e njohur së fundi me personazhin e Sasës në serialin “O Sa Mirë” duket se i ka lënë pak angazhimet për pushim.

Në një fotografi të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim pranë detit dhe kjo na bëjmë të aludojmë që Sasa është duke pushuar.

Ajo është shndërruar për shumë pak kohë në njërin nga personazhet më të pëlqyera në këtë serial. Kështu që çdo lëvizje e saj komentohet dhe shndërrohet ne lajm rozë.

Image