Rita Ora me vallëzim erotik – (Video)

Rita Ora me vallëzim erotik – (Video)

Showbiz dhjetor 07, 2017 - 12:54

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të fundit për revistën “Love”, bukuroshja shqiptare i ka thyer të gjithë kufijtë e provokimit, transmeton Zeri.info.

Në të vërtetë, ajo shihet në një vallëzim që më shumë i ngjan atij erotik, ndërsa edhe veshja e saj joshëse, e ngacmon imagjinatën e çdokujt. Se si duket ajo në këtë video, mund ta shikoni në vazhdim dhe mund të vlerësoni nëse ajo vërtetë e ka tepruar këtë herë. /ZERI