Aksident i rëndë trafiku në Vushtrri

Aksident i rëndë trafiku në Vushtrri

Kronika shtator 23, 2018 - 12:32
Lexo detajet

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore si dhe kanë marrë tretman mjekësor pasi që për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë janë rrokullisur në një kanal, njofton policia e Kosovës, transmeton “Zëri.info”.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dumnicë të Poshtme në Vushtrri.

LEXO EDHE: Bie në kanal, ndërron jetë viktima

Njoftimi i plotë i policisë:

Fsh. Dumnicë e Poshtme, Vushtrri 22.09.2018 – 13:20. Dy meshkuj K-Shqiptar gjersa kanë qenë duke udhëtuar me veturë si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në një kanal. Dy viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor. /ZËRI