Keqpërdorë seksualisht të miturën, arrestohet i dyshuari

Keqpërdorë seksualisht të miturën, arrestohet i dyshuari

Kronika shkurt 23, 2018 - 09:51

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që është identifikuar se ka keqpërdorur seksualisht një person nën moshën 16 vjeç, thuhet në raportin e Policisë, transmeton “Zëri.info”.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /ZERI/