Shkurt, merre çmimin e fundit!

Shkurt, merre çmimin e fundit!

Ekonomia February 18, 2020 - 15:14
Në Gjirafa50, do të gjeni mbi 60.000 produkte, nga brendet më të njohura botërore të teknologjisë...

Duke filluar që nga sot, e deri në fund të muajit shkurt, në Gjirafa50, mund të bleni produktin tuaj të preferuar me zbritje, duke negociuar çmimin. Nëse jeni duke kërkuar një laptop praktik me performancë të fuqishme, një televizor me rezolucion 4K, një kamerë GoPro, konzolë video-lojërash apo çfarëdo produkti tjetër, tani keni mundësi të bleni me zbritje. Thjeshtë, krejt çka duhet të bëni është të klikoni në KËTU, të zgjedhni produktin apo produktet tuaja të preferuara, dhe të kontaktoni agjentët përmes mesazhit, duke negociuar çmimin e produktit tuaj të preferuar.  

Në Gjirafa50, do të gjeni mbi 60.000 produkte, nga brendet më të njohura botërore të teknologjisë, duke përfshirë brende si Samsung, Sony, Apple, MSI, SteelSeries, GoPro, Dell, Lenovo, Xiaomi dhe shumë të tjera. Të gjitha produktet vijnë me garancion nga prodhuesi, ndërkohë transporti është falas për çdo produkt, në gjithë Kosovën. Për çdo informatë shtesë mund të kontaktoni agjentët e shitjes përmes livechatit në www.gjirafa50.com, apo përmes telefonit në numrin +383 45 101 953. Po ashtu, për më shumë informata mund të vizitoni dyqanin e Gjirafa50, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj. 

Ky është artikull i sponzorizuar.