Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Emona Brand tani me paketim te ri!

Emona Brand tani me paketim te ri!

Ekonomia October 21, 2019 - 13:53

Emona Brand njihet në treg për cilësinë dhe kualitetin superior të çajit te zi dhe filtër, poashtu edhe si çaji më tradicional e më i shitur në vend dhe më gjerë!

Me një traditë 43 vjeçare, Emona Brand ka prekur çdo shtëpi dhe familje duke na bashkuar dhe dhuruar ngrohtësi e emocion me çajrat e tyre te mrekullueshëm.

Çaji i Emones ndryshe njihet edhe si çaji me zog, për shkak të simbolit të zogut që e ka në paketim qysh prej fillimit.

Prej tash e tutje, në të gjitha pikat e shitjes, çajrat Emona Brand mund ti gjeni me paketimet e reja, me dizajn të ri të cilat e ruajnë shijen unike te Emones mirëpo  i japin vlere dhe freski ndjenjës se Çajit Tradicional te cilin jemi mësuar ta shohim deri tani.

Image

Ky është artikull i sponzorizuar.