Publikohet video kur George Clooney fluturon në ajër nga përplasja me makinën

Publikohet video kur George Clooney fluturon në ajër nga përplasja me makinën

Bota korrik 11, 2018 - 12:32
Lexo detajet

Aktori i njohur George Clooney ditën e djeshme është përfshirë në një aksident teksa po udhëtonte me një motor në Sardenja të Italisë ku ndodhet për xhirimet e një filmi, shkruan GazetaBlic.

Në videoja e publikuar tregon se George Clooney me motorin e tij ka goditur pjesën para makinës, dhe se sa lart përfundoi.

George ishte 60 km/h kur u përplas nga makina Mercedes-Benz, por kjo video e regjistruar nga një kamer afër vendit ku tregon se ai u hodh rreth 20 metra lart makinës.

Siç dhe raportoi TMZ, aktori u transportua me urgjencë në spital për plagët e marra në krah, dhe këmbë, ndërsa tani ai është rikthyer në shtëpi, kështu duke i mbijetuar lehtë kësaj fatkeqësie./TMZ