Sport

Zeka e Fazliu, të bronztë në Kupën Evropiane

Zeka e Fazliu, të bronztë në Kupën Evropiane
12 gusht 2018 • 22 : 15

Lexo detajet

Shpat Zeka dhe Laura Fazliu, kanë fituar medaljet e bronzta në Kupën Evropiane U20, që po mbahet në Rumani, shkruan "Zeri.info"

Shpati fitoi të bronztën në kategorinë deri 100 kilogramë, kurse Laura Fazliu në kategorinë deri 63 kilogramë.

Në Rumani garuan edhe Flaka Loxha e Arbër Kullashi. /Zeri

Image

© zëri.info