Sport

Liverpool – Sevilla, formacionet e mundshme

Liverpool – Sevilla, formacionet e mundshme
13 shtator 2017 • 13 : 49

Liverpooli dhe Sevilla do të takohen sonte në kuadër të grupit E të Ligës së Kampionëve, raporton zeri.info

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Formacionet e mundshme:

LIVERPOOL (4-3-3): Mignolet; Alexander-Arnold, Matip, Klavan, Moreno; Wijnaldum, Henderson, Emre Can; Salah, Firmino, Manè.

SEVILLA (4-1-4-1): Rico; Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero; N'Zonzi; Navas, Ganso, Sarabia, Nolito; Ben Yedder./Zëri

© zëri.info