Sport

Pas shortit, reagon Real Madridi

Pas shortit, reagon Real Madridi
21 prill 2017 • 13 : 22

Emilio Butragueno përfaqësuesi i Real Madridit në UEFA ku sot u tërhoq shorti i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Kundërshtar i gjigantit spanjoll u përcaktua Atletico Madrid.

Butragueno ka theksuar se Reali do ta ketë problem ndaj Atleticos, e cila ka mbrojte të fortë dhe sulm të rrezikshëm. Ai thotë se tash e tutje s’ka favoritë, por Real Madridi do ta kërkojë finalen dhe trofeun./Zëri/ 

Image

 

 

© zëri.info