Holanda dyfishon epërsinë ndaj Austrisë

Holanda dyfishon epërsinë ndaj Austrisë

Sport June 17, 2021 - 22:26
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Holandës ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Austrisë, shkruan Zeri.info.

Në “Johan Cruijff Arena”, Holanda dhe Austria janë duke zhvilluar ndeshjen e rrethit të dytë në Grupin C.

Holandezët tashmë kanë dyfishuar epërsinë (2-0), duke shkuar sigurt drejt fitores së radhës.

Goli i dytë u shënua nga Denzel Dumfries në minutën e 67-të. /Zeri.info