Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Atletico Madrid - Barcelona, formacionet zyrtare

Atletico Madrid - Barcelona, formacionet zyrtare

Sport November 21, 2020 - 20:10

Sonte (e diel) do zhvillohet super takimi spanjoll mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të të La Liga, shkruan "Zeri.info".

Të dy skuadrat janë në top formë, andaj duan të arkëtojnë pikët e plota.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso, Llorente, Koke, Saul, Carrasco, Correa, Felix.

Barcelona: Ter Stegen, Alba, Pique, Lenglet, Roberto, Pedri, De Jong, Pjanic, Griezmann, Dembele, Messi.