Borussia Dortmund – PSG, zbulohen formacionet zyrtare

Borussia Dortmund – PSG, zbulohen formacionet zyrtare

Sport February 18, 2020 - 19:59

Borussia Dortmundi dhe Paris Saint-Germaini do ta zhvillojnë sonte ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Lexo edhe Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Liverpool
Sport February 18, 2020

Sfida fillon në orën 21:00.

Formacionet zyrtare:

Borussia Dortmund: Burki; Piszczek, Hummels, Zagadou; Hakimi, Witsel, Can, Guerreiro; Sancho, Hazard; Haaland.

PSG: Navas; Meunier, Kimpembe, Thiago Silva, Kurzawa; Marquinhos, Verratti, Gueye; Di María, Mbappe, Neymar./Zëri