Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Kjo është agjenda e Kosovës për dy ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Kjo është agjenda e Kosovës për dy ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Sport November 08, 2019 - 18:49
Detajet

Federata e Futbollit e Kosovës ka publikuar agjendën e Përfaqësueses së Kosovës për dy ndeshjet e nëntorit që i luan me Çekinë dhe Anglinë.

Kosova të enjten ndeshet me Çekinë në Plzen derisa stërvitjet do t’i nis ditën e hënë, shkruan Zëri.info.

Stërvitja e parë do të mbahet nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, ndërsa me 13 nëntor planifikon të udhëtojë drejtë Çekisë ku nga ora 18:00 do ta mbajë stërvitjen në stadiumin “Doosana Arena” aty ku edhe zhvillohet ndeshja.

Më poshtë keni agjendën e Kosovës:
 

11 nëntor, 2019

11:00 – Konferencë për media - Bernard Challandes (hotel Emerald)

18:00 – Stërvitja e Kombëtares së Kosovës (stadiumi ‘Fadil Vokrri’)

12 nëntor, 2019

18:00 – Stërvitja e Kombëtares së Kosovës (stadiumi ‘Fadil Vokrri’)

13 nëntor, 2019

“Doosan Arena”, Plzen

15:45 - Konferenca e Çekisë

16:30 - Stërvitja e Çekisë, e hapur në 15 minutat e para

17:30 - Konferenca e Kosovës

18:00 - Stërvitja e Kosovës, e hapur në 15 minutat e para

14 nëntor, 2019

20:45 – Ndeshja Çeki – Kosovë

15 nëntor, 2019

18:00 – Stërvitja e Kombëtares së Kosovës (stadiumi ‘Fadil Vokrri’)

16 nëntor, 2019

17:15 - Konferenca e Kosovës

18:00 - Stërvitja e Kosovës, e hapur në 15 minutat e para

19:30 - Konferenca e Anglisë, hotel Emerald

ë ë ë ë ë ë ë ë ë

17 nëntor, 2019

18:00 Ndeshja Kosovë – Angli./Zëri.info