Mitrovica – Wolfsburg, kështu mbyllet pjesa e parë

Mitrovica – Wolfsburg, kështu mbyllet pjesa e parë

Sport September 11, 2019 - 18:47
Detajet

KFF Mitrovica është duke e zhvilluar ndeshjen e parë ndaj Wolfsburgut, të vlefshme për 1/32-n e Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 3:0 për klubin gjerman.

Eëa Pajor (14’) dhe Noelle Maritz (28’, 33’) i shënuan golat për vashat gjermane./Zëri