Tensione në derbi, ja çka bëri Ramiz Lladrovci! (FOTO)
Fotot: Driton Bublaku

Tensione në derbi, ja çka bëri Ramiz Lladrovci! (FOTO)

Sport nëntor 07, 2018 - 17:51
Detajet

Ndeshja derbi ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës, e cila u fitua nga kryeqytetasit me rezultat 1:0, nuk ka kaluar pa tensione, shkruan Zeri.info.

Image

Me të përfunduar takimi, tifozët nga Drenasi kanë filluar të fjalosen me futbollistët prishtinas, e më pas edhe kanë nisur t’i gjuanin ata me gjësende të ndryshme.

Image

Mirëpo, aty ka qëlluar kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i cili mundohej t’i ndalte dhe qetësonte tifozët e revoltuar, siç shihet edhe përmes këtyre fotografive, duke iu ndalur në mbojtje mysafirëve. /Zëri/

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image