Jahjaga tifoze e përkushtuar e Kosovës

Jahjaga tifoze e përkushtuar e Kosovës

Sport tetor 11, 2018 - 22:40
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Në ndeshjen ndërmjet Kosovës dhe Maltës e pranishme është edhe ish-presidentja Atifete Jahjaga. Jahjaga, është e pranishme për të mbështetur lojtarët kosovarë në çdo lojë të tyre.

Ndonëse herën e kaluar Jahjaga kishte ngatërruar kundërshtarët e Kosovës, ku në vend se të thotë që po luan me Ishujt Faroe, ajo kishte shkruar se Kosova po luan kundër Azerbajxhanit. Por këtë herë është e saktë.

Kosova shënoi fitore sot kundër Maltës me rezultat 3-1.

Image 
Image