Joshua vs Povetkin, këtu mund ta ndiqni LIVE meçin

Joshua vs Povetkin, këtu mund ta ndiqni LIVE meçin

Sport shtator 22, 2018 - 22:25
Lexo detajet

Pas pak minutash, rreth orës 23:00, pritet të filloj dueli me Anthony Joshua dhe Alexander Povetkin.

Joshua do të mbrojë titujt e tij ëBA, IBF, ëBO dhe IBO në mbrëmjen e cila zhvillohet në stadiumin ëembley të Londrës.

Povetkin e nokautoi David Price së fundmi dhe ka vetëm një humbje që prej debutimit profesional në vitin 2005, duke humbur me vendim unanim ndaj ëladimir Klitschkos në Moskë në vitin 2013.

Prezent pritet të jenë mbi 90 mijë shikues, në atë që është prej luftërave më të mëdha të këtij viti.

Ndërkohë në linkun e mëposhtëm pmund të shikoni live meçin e sontëm. /IndeksOnline/ 

KLIKO KETU!  http://live.harleyquinnwidget.com/freelivematch/6148311659429690.htmlë