Mbyllet ndeshja në Prishtinë

Mbyllet ndeshja në Prishtinë

Sport shtator 15, 2018 - 21:42
Lexo detajet

Ndeshja Prishtina - Ferizaj mbyllet pa gola.

Prishtina ka dominuar plotësisht në posedim të topit, por nuk e ka gjetur dot rrugën e golit dhe është treguar e pafuqishme në depërtime dhe e zbehtë në përpjekjet e krijimit të shanseve, raporton “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Prishtina - Ferizaj, Live

Ferizaj u mbrojt me krejt forcat dhe me meritë e nxori një pikë para rreth 2 mijë shikuesve në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës. /ZERI