Momenti kur makina e Intelektualëve shkelë qëllimisht Plisat dhe përleshja mes tifozëve

Momenti kur makina e Intelektualëve shkelë qëllimisht Plisat dhe përleshja mes tifozëve

Sport maj 21, 2018 - 10:15
Detajet

jë grup tifozësh të klubeve të futbollit Prishtina dhe Drita janë përfshirë në një përleshje dje në Pejë, pas përfundimit të ndeshjes përcaktuese për titullin e kampionit.

Incidenti ndodhi në dalje të qytetit të Pejës, pas përfundimit të ndeshjes.

Në pamjet e siguruara nga KALLXO.com shihet një aksident komunikacioni kur dy vetura ndeshen duke rrezikuar njerëzit anash rrugës, dhe më pas reagimin e tifozëve, intervenimin e policisë dhe disa persona të lënduar.