Kjo është atmosfera në Gjilan pas fitores së Dritës (VIDEO)
Foto: Driton Bublaku

Kjo është atmosfera në Gjilan pas fitores së Dritës (VIDEO)

Sport maj 20, 2018 - 21:30
‘Zeri.info’ ju sjell pamje nga Gjilani

Klubi futbollistik gjilanas “Drita” sot është shpallur kampion i Kosovës, raporton “Zeri.info”.

Në ndeshjen përfundimtare që u zhvillua në Pejës në mes të FC Prishtinës dhe Dritës, kjo e fundit doli triumfuese.

Menjëherë pas shpalljes së fitores tifo-grupi “Intelektualët” dhe të gjithë futbollistët e nisën festën në Pejë, shkruan më tutje “Zeri.info”.

Tifozët gjilanas kanë dal në qytetin e Gjilanit për ta festuar titullin e dytë në historinë e tyre, raporton “Zeri.info”.

“Zeri.info”, ju sjell pamje nga atmosfera festive në Gjilan.