Flamuri i Kosovës edhe në ceremoninë mbyllëse të Olimpiadës Dimërore

Flamuri i Kosovës edhe në ceremoninë mbyllëse të Olimpiadës Dimërore

Sport shkurt 25, 2018 - 14:51

Është mbajtur para pak çastesh ceremonia mbyllëse e Lojërave Olimpike Dimërore ‘PyeongChang 2018’, shkruan zeri.info.

Dhe, edhe në këtë ceremoni, si në atë hapëse, shihet flamuri i Kosovës në sfond.

Image

Kosova mori pjesë për herë të parë në këtë eveniment me garuesin e vetëm, skitarin Albin Tahiri. /Zëri/

Image