Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
 Kjo konsiderohet nëna më seksi në botë

Kjo konsiderohet nëna më seksi në botë

Showbiz March 28, 2020 - 21:55

Ajo njihet si nëna më seksi në botë.

Modelja e famshme, Daphne Joy, është një prej femrave e cila konsiderohet si nëna më seksi në botë, shkruan lajmi.net.

Ajo është nëna e 6 vjeçarit Sire Jackson, babi i të cilit është 50 cent, ish i dashuri i modeles.

32 vjeçarja është aktive në rrjete sociale dhe po merr gjithë vëmendjen me pozat.

Këto janë disa nga fotot me të cilat ka ‘ndezur’ rrjetin.

Image

Image

Image

Image