Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Fansat shokohen me transformimin drastik të aktorit turk

Fansat shokohen me transformimin drastik të aktorit turk

Showbiz November 12, 2019 - 12:34
Lexo Detajet

“Sarpi” ka ndryshuar shumë saqë nuk njihet!

Aktori Çagatay Ulusoy u bë shumë i famshëm me rolin e tij si “Sarp” në telenovelën turke “I infiltruari” dhe tanimë është kthyer në një nga aktorët më të pëlqyer.

Mirëpo 29-vjeçari sot është bërë qendra e vëmendjes së mediave turke pas ndryshimit të tij në pamje.

Është publikuar një foto ku aktori shfaqet gjatë xhirimeve të filmit të tij të ri dhe duket qartë që ka shtuar disa kile.

Mediat turke shkruajnë se fansat janë shokuar kur kanë parë këtë ndryshim të Sarpit i cili thuajse nuk njihet fare, shkruan xing.

Aktori është fotografuar në qytetin turk Kirklareli ku po xhiron filmin e ri. Thuhet se Sarp ka bërë ndryshimin në pamje pikërisht për rolin që do luajë në këtë film.

Image